Kurzy léto a podzim 2020

 

Logo škola ČJ

Jaké KURZY a AKCE nabízí v současné době tchaj-ťi škola Vnitřní síla?

 

JEDNORÁZOVÉ AKCE/SEMINÁŘE

Máte chuť dozvědět se něco o tchaj-ťi čchüan a vyzkoušet si základní pohyby tchaj-ťi? Přijďte na některý z dvouhodinových seminářů pro zájemce o cvičení, které proběhnou v následujících termínech:

Pokud se chcete přijít podívat na cvičení, můžete navštívit také letní venkovní kurz, který probíhá každý čtvrtek od 17,30 hod. na Praze 10 (více informací naleznete na: Letní tchaj-ťi v parku (pro začátečníky i pokročilé), nebo páteční kurz od 14 do 15 hod. na témže místě.

♥♥♥♥♥

Zvu vás na relaxačně-cvičební seminář pro pokročilé studenty, který se bude konat v sobotu 5. září v Holoubkově u Rokycan. Více informací získáte po kliknutí na:
Čchi-kung se stromy + cvičení sestav v přírodě + večerní táborák (5. září) – Holoubkov u Rokycan

 
PRAVIDELNÉ KURZY PRO VEŘEJNOST:

Na všechny vypsané kurzy a semináře se můžete hlásit již nyní! Pokud vám nevyhovuje žádný z nabízených kurzů, ale rádi byste začali se cvičením, neváhejte a napište, který den či hodina by se vám hodily, a my se vám pokusíme najít studenty „do party“ 🙂 .

Do konce srpna si můžete domluvit také individuální zkušební hodinu (info na: alena@taiji-ak.cz nebo na tel.: 723 481 627)!!

 

Aktuální kurzy:

Více informací získáte a rezervace provádějte na e-mailové adrese: alena@taiji-ak.cz nebo na tel. čísle 723 481 627.

Úrovně kurzů pro orientaci:

Tchaj-ťi pro úplné začátečníky 1: výuka čchi-kungu + základů navíjení hedvábného vlákna
Tchaj-ťi pro začátečníky 2: procvičování čchi-kungové sestavy + výuka navíjení hedvábného vlákna + základních postojů a kroků
Tchaj-ťi pro mírně pokročilé 3: opakování a prohlubování znalosti navíjení, postojů, kroků + výuka sestavy 13 forem
Tchaj-ťi pro pokročilé 4: opakování a prohlubování znalosti navíjení, postojů, kroků + výuka a procvičování sestavy 74 forem (lao-ťia ji-lu)

Škola nabízí také INDIVIDUALNÍ výuku (výuku v malé skupině) nebo FIREMNÍ výuku:

Dárková poukázka - upoutávka časopis 1Dárková poukázka - upoutávka časopis 2Aktuální CENÍK a podmínky účasti na kurzech naleznete po klinkutí na: Ceník a obchodní podmínky.

Škola také nabízí DÁRKOVÉ POUKÁZKY na individuální či veřejné lekce čchi-kungu a tchaj-ťi čchüan, případně na jednorázové akce/semináře. Více informací o poukázkách najdete po kliknutí na: Dárkové poukázky.

Více informací získáte a rezervace provádějte na e-mailové adrese: alena@taiji-ak.cz nebo na tel. čísle 723 481 627.

O škole tchaj-ťi se dočtete na: Tchaj-ťi škola Vnitřní síla. Podrobnější informace o zdravotních účincích tchaj-ťi čchüan naleznete na stránce nazvané: Tchaj-ťi čchüan a zdraví.

 

Print Friendly