Podpořte nás

Milí čtenáři/návštěvníci stránek,

časopis jsem zakládala s jasnou představou, že bude otevřený všem, tedy zdarma, a že nebude obsahovat žádné „otravné“ reklamy. A svůj názor jsem ani po několika letech nezměnila. Věnuji časopisu všemožnou péči a spoustu hodin a k ruce mám i řadu pomocníků. Pokud jste pravidelnými čtenáři časopisu a rádi se vracíte na jeho stránky či sledujete facebook, můžete naši práci podpořit libovolnou finanční částkou a navíc získáte jako pozornost dárek 🙂 .

Redakční práce 1

 

Děkuji vám jménem celého týmu časopisu!

Alena Koutecká
šéfredaktorka Vnitřní síly

 

Divider - řekli o tchaj-ťi

 

Sponzoring - balíčkyFinanční dar můžete zaslat na:

účet č. 169 832 339 / 0300 u ČSOB
(do zprávy pro příjemce uveďte prosím „finanční dar pro časopis“)

Podpořením časopisu získáte dárek:

  • finanční dar 250 Kč – volný vstup na dvě hodiny tchaj-ťi čchüan nebo čchi-kungu (viz nabídka veřejných kurzů Tchaj-ťi školy Vnitřní síla)
  • finanční dar 500 Kč – (vánoční) dárkový balíček, originální háčkované pouzdro na mobilní telefon, podložku pod hrnek/talíř či pantofle pro návštěvy nebo originální naušnice
  • Honza-web07finanční dar 750 Kč – roční „předplatné“ umožňující vstup na neveřejnou stránku Materiály pro studenty tchaj-ťi čchüan a čchi-kungu
  • finanční dar 1 000 Kč – individuální hodina tchaj-ťi čchüan nebo čchi-kungu v Tchaj-ťi škole Vnitřní síla zdarma
  • finanční dar 3 000 Kč – tříhodinová hudební zábavní produkce zdarma s vlastním výběrem žánru, místa… všehochuť na přání vám zahraje klavírista a zpěvák Jan Koutecký (rozhovor s ním naleznete na: (Ne)obyčejní lidé kolem nás: Jan Koutecký; hudební ukázku najdete na stránkách Živý Jukebox )

Samozřejmě můžete přispět i jinou libovolnou finanční částkou 🙂 . Pro získání dárků (a v případě jakýchkoli dotazů) nám napište na: alena@taiji-ak.cz a my vám co nejrychleji odpovíme.

Stanete-li se naším stálým sponzorem, uvedeme vás/vaši společnost na této stránce (s případným odkazem na vaše webové nebo facebookové stránky). Pokud se vaše činnost tematicky dotýká časopisu, věnujeme vám jeden z článků, ve kterém dostanete prostor pro prezentaci svých aktivit.

 

Divider - řekli o tchaj-ťi

 

Upřímně děkujeme všem sponzorům a podporovatelům!

 

Divider - řekli o tchaj-ťi

 

Print Friendly