Večer s Karlem Nešporem na téma Vrozené způsoby, jak se uvolnit (24. 4. 2020)

Další ze série tematických večerů… koncem dubna vám MUDr. Karlem Nešpor přiblíží způsoby, jak se uvolnit, jimiž nás příroda ve své laskavosti vybavila a které jsou vrozené…

 

 
Časopis Vnitřní síla

vás srdečně zve na přednášku
nazvanou Vrozené způsoby, jak se uvolnit,
která se bude konat

v pátek 24. dubna 17,30 do 19,00 hodin

v prostorách partnerské Školy jógy Anjali

 

Vstupné: 150 Kč
Rezervace: s ohledem na omezený počet míst je nutná rezervace na emailu alena@taiji-ak.cz nebo tel. čísle 723 481 627 (Alena Koutecká)!!
Adresa: Škola jógy Anjali (zvonek jóga), Milešovská 7, Praha 3 – 5 min. od stanice metra A Jiřího z Poděbrad

Program:

Během devadesáti minut vás MUDr. Karel Nešpor seznámí s přirozenými způsoby, jak zvládat stres. Uvědomíme si, že příroda nás ve své laskavosti už od narození vybavila způsoby, jak se se stresem vypořádat. Ty můžeme využívat, rozvíjet a včlenit do běžného života. (O tom, jak přirozeně zvládat stres se dozvíte také v knížce Přirozené způsoby zvládání stresu.)

Těšíme se na vás!

Karel a Alena

 

Rozhovor s panem doktorem Nešporem si můžete přečíst na: (Ne)obyčejní lidé kolem nás: MUDr. Karel Nešpor, CSc. Recenzi jedné z knih naleznete na: Jak být milejší

MUDr. Karel Nešpor, CSc., se specializuje na léčbu návykových nemocí. Do roku 2016 působil jako primář mužského oddělení závislostí Psychiatrické nemocnice Bohnice, od letošního roku je v tomto zařízení emeritním primářem. V roce 1968 se setkal s paní Ossius, americkou učitelkou jógy, což ho velmi ovlivnilo. V roce 1989 navštívil Bihárskou školu jógy v severní Indii.

Kromě jógy se od roku 2006 aktivně zajímá také o čchi-kung. Je autorem více než 30 knih o léčení návykových nemocí, józe, relaxaci, zvládání stresu, sebeovládání či zdravých emocích.

 

Přehled všech kurzů Tchaj-ťi školy Vnitřní síla a akcí časopisu naleznete na: Kurzy a akce jaro 2020

 

Print Friendly